- הנחה
- לאחרונה
![לעזאזל קשה גברים חלקה לעזאזל קשה גברים חלקה](/theme/my/iskra/75126-לעזאזל_קשה_גברים_חלקה.jpg)
מיוצר בנו בתנאים אלה אנו מעצבים, בודקים ומייצרים את הגרביים שלנו.צמר מרינו 71% / ניילון 27% / לייקרה 2%. אנחנו גולשים, סנובורד, מטיילים, רוכבים על אופניים ורצים באקלים הכי לא סלחני ב-48 התחתון. ביצועים בכושר ועמידות מתחרות. מידות גברים : קטן 5. אחריות לכל החיים ללא תנאי.5, גדול 10-12, גדול 12. תוצרת ורמונט - אנחנו חיים ועובדים בוורמונט. החצר האחורית שלנו היא קרקע הבדיקה המושלמת לייצור גרבי הפרימיום המשובחים ביותר בכל ביצועי מזג האוויר. 52% צמר מרינו, 44% ניילון, 4% לייקרה ספנדקס.