- הנחה
- לאחרונה
![WC פרנק ארקייד אסימון - משפחת פרנק - בערך 1980 WC פרנק ארקייד אסימון - משפחת פרנק - בערך 1980](/theme/my/iskra/270935-wc_פרנק_ארקייד_אסימון_-_משפחת_פרנק_-_בערך_1980.jpg)
C זה מזכיר לי את מר בוטנים מהדברים. יש גם דמות של נקניקיות שיש בה כובע, מקל ואפוד מסוג כלשהו. למטבע יש את הלוגו, "כנה שכולנו יכולים להרשות לעצמנו. האסימון נועד לשחק, פינבול, פקמן וסוג כזה. יש גם ליידי פרנק וילד פרנק.WC Franks הייתה מסעדת נקניקיות במערב התיכון בפעם אחת, לאורך קווי הגבינה של צ'אקי או כל מספר מסעדות חדשות מונחות ילדים. הם הגישו נקניקיות בשר טורקיה, והיו להם ארקייד בית ספר ישן בכל חנות. פרנק, ומשפחת פרנק שנכתבו על המטבע. אני לא מאמין שיש עדיין קיימים. על פי הדיווחים, הרשת פגעה בהחלקה בשנת 1984 וצלעה לאורך כמה שנים, לפני שנסגרה לחלוטין.