• הנחה
  • לאחרונה
תכשיטים אולטראסוניים, 45 קילו-הרץ 40 וואט 800 מיליליטר מכונה אולטראסונית לשעוני משקפיים

תכשיטים אולטראסוניים, 45 קילו-הרץ 40 וואט 800 מיליליטר מכונה אולטראסונית לשעוני משקפיים

 
ILS 2.67

כמות סחורה
זמין

בכל מקום שאתה לא יכול להגיע5 שלוש דקות מהיר לשטוף : אחד מגע פעולה, עיצוב פשוט, כל אחד יכול לפעול. לאחר מכן, לשפוך את המים החוצה כמה פעמים עד שהוא . נמוך רעש פעולה : את אולטרסאונד מייצר פחות קול.עומק 45 קילו-הרץ : עם הרטט האולטראסוני העוצמתי של 45000 הרץ, העקשן מתפרק לחלקיקים קטנים ומופרד מהפריטים, וניתן לממש את הפונקציה החזקה עם מים. בכל מקום שאתה לא יכול להגיע אליו. עומק 45 קילו-הרץ : עם הרטט האולטראסוני העוצמתי של 45000 הרץ, העקשן מתפרק לחלקיקים קטנים ומופרד מהפריטים, וניתן לממש את הפונקציה החזקה עם מים2.רשימת חבילה : 1 איקס אולטראסוני1 איקס בסיס1 איקס כיסוי 1 איקס סל1 איקס מדריך למשתמשהערה : תחזוקה יומית : ראשית, מבפנים, השתמש בידית כדי להסיר את מהבסיס. מאוד שקט, מתאים לשימוש יומיומי כמו טבעת אה, אה תכשיטים, משקפיים אה, תותבת או מייצבת אה. אם אתה צריך לעצור באמצע הדרך, לחץ על לחצן ההפעלה כדי להפסיק מיד, ואתה יכול להחליט באופן חופשי את הזמן. נמוך רעש פעולה : את אולטרסאונד מייצר פחות קול. קטן ומעשי : את קולי תכשיטי אה הוא קטן מספיק כדי לא לחסום שטח שולחן עבודה. קיבולת גדולה של 800 מיליליטר יכולה לענות בקלות על הצרכים השונים שלך3. שימושים מרובים : בבטחה של מגוון רחב של מוצרים כגון זהב, טבעות, עגילים, שעונים, משקפיים, משקפי שמש, כלים, סכיני גילוח, מברשות שיניים, שיניים תותבות, פה משמרות, איפור מברשות, מטבעות, וכו'.עבור המשטחים החיצוניים של הבסיס, עם. קיבולת גדולה של 800 מיליליטר יכולה לענות בקלות על הצרכים השונים שלך. קטן ומעשי : את קולי תכשיטי אה הוא קטן מספיק כדי לא לחסום שטח שולחן עבודה. מאוד שקט, מתאים לשימוש יומיומי כמו טבעת אה, אה תכשיטים, משקפיים אה, תותבת או מייצבת אה.


מאפייני הסחורה

Item Type:
Ultrasonic er
Product Capacity:
800ml
Rated Power:
40W
Ultrasonic Frequency:
45KHZ
Uses:
For gold, rings, earrings, watches, glasses, sunglasses, tools, razors, toothbrushes, dentures, mouth guards, cosmetic brushes, coins, etc.
Package List:
1 x Ultrasonic er:
1 x Base:
1 x Cover :
1 x Basket:
1 x User Manual:
Note:
Daily Maintenance:
First, for the inside, use the handle to remove the from the base. Pour water into the tank, halfway up the maximum line of the tank, and wash with a soft sponge. Be careful not to get the power connection on the bottom of the wet. After , pour the water out several times until it is .:
For the exterior surfaces of the and base, w:

קונים כמו שהם אוהבים