• הנחה
  • לאחרונה
Viavinyl monogram die cut מדבקה/מדבקה. לחץ על אפשרויות צבע/אותיות. ניתן להשיג בארבעה צבעים ובכל האותיות A-Z! נהדר עבור חלונות, כובעי יטי ו- RTIC, MacBooks ועוד!

Viavinyl monogram die cut מדבקה/מדבקה. לחץ על אפשרויות צבע/אותיות. ניתן להשיג בארבעה צבעים ובכל האותיות A-Z! נהדר עבור חלונות, כובעי יטי ו- RTIC, MacBooks ועוד!

 
ILS 0.33

כמות סחורה
זמין

מדבקות המותג Viavinyl שלנו גורמות לאנשים לחייך במשך שנים! 100% מיוצר וארוז בארצות הברית על ידי ותיק. דבק מנוסח מחזיק יציב במשך שנים, ובכל זאת מאפשר הסרה ללא משטחים פוגעים. זה מאפשר לך להתאים אישית כמעט כל משטח חלק כדי לתת לו את המגע האישי הזה. 100% מיוצר וארוז בארצות הברית על ידי ותיק. אנו חנות מדבקות ויניל בבעלות משפחתית ומופעלת המתמחה בייצור מדבקות בתפזורת ועיצובים בהתאמה אישית במתקן המודרני והנקי שלנו. קל להתקנת חומרי הכנה והוראות מפורטות מלאות כלולות!. חיי דירוג חיצוניים של 6+ שנים!. קל להתקנת חומרי הכנה והוראות מפורטות מלאות כלולות!. התאמה אישית בלתי מוגבלת עם ארבעה צבעים וכל האותיות מ- A ל- Z, יש לך אפשרויות בלתי מוגבלות להתאים אישית את הדברים שלך. בואו נודה בזה - קופסאות חומות רגילות ומעטפות קראפט הן גנריות ומשעממות! מדבקות Viavinyl מגיעות באריזה יפה ומגנה שהיא ללא תחרות! בין אם אתה משתמש במדבקות שלנו כדי לקשט ציוד משלך, או לתת להם מתנות - כולם יעריכו את תשומת הלב לפרטים הנכנסים לכל אחד מהמדבקות שלנו, ממש עד לאריזה. חיי דירוג חיצוניים של 6+ שנים!. מכירות ארה"ב מיוצרות וארוזות בארצות הברית, והמכירות שלנו בקנדה מיוצרות ונארזות בחברת אחותנו בקנדה. אין דבר מביך יותר מאשר הצורך להסביר למקבל מתנה מה זה שהם פשוט פתחו. אל תהיה "הבחור ההוא"! המדבקות שלנו מייצרות מתנות נהדרות בעצמם, בכרטיס או אפילו בגרב.


מאפייני הסחורה

קונים כמו שהם אוהבים