• הנחה
  • לאחרונה
שקיות לכיווץ OTHMRO, שקיות עטוף מכווץ לחום PVC, 200 × 100 ממ 300 יחידות שקיות עטיפה מתכווצות שקיות איטום אריזה תעשייתית

שקיות לכיווץ OTHMRO, שקיות עטוף מכווץ לחום PVC, 200 × 100 ממ 300 יחידות שקיות עטיפה מתכווצות שקיות איטום אריזה תעשייתית

 
ILS 54.30

כמות סחורה
זמין

סרט PVC הוא גם עמיד ביותר לדמעות עם תכונות אופטיות מעולות [שימושים] : שקית העטיפה המתכווצת נמצאת בשימוש נרחב באריזת מתנה תעשייתית, לפונקציה אבק אבק ויפה, שניתן לראות בכל מקום בסופרמרקט. הכניסו את המוצר לשלב הכווץ שלב שלב שקית השקית. [כיצד להשתמש] : שלב 1. בסרט יש מבריק וניצוץ מצוין עם אובך נמוך ובהירות ברורה לקריסטל למראה משופר ופניית מוצרים. אם זה משמש לחבילת DIY, אקדח החום לא יכול להישאר באותו אזור זמן רב מדי. ידידותי לסביבה, חסרת צבע וחסרת ריח, ואף ניתן להשתמש בהן לאריזת רכיבים. סרט PVC הוא גם עמיד ביותר לדמעות עם תכונות אופטיות מעולות. סרט התכווצות PVC Centerfold הוא סרט מכווץ מרכזי רב-תכליתי למוצרים. מחממים את השקית עם אקדח חום או במנהרות מקצועיות מכווץ מכונת אריזה שלב 4. עד שתיק הכווץ נצמד לחלוטין למוצר. [כיצד להשתמש] : שלב 1. [יתרון] : תיקי התכווצות ה- PVC שלנו נוחים לעטיפת כיווץ מהירה וקלה. מחממים את השקית עם אקדח חום או במנהרות מקצועיות מכונת אריזה מכווץ; שלב 4. ידידותי לסביבה, חסרת צבע וחסרת ריח, ואף ניתן להשתמש בהן לאריזת רכיבים. סרט התכווצות PVC Centerfold הוא סרט מכווץ מרכזי רב-תכליתי למוצרים. הוא חזק וגמיש, אבל רך יותר מסרט PVC. עד שהתיק לכיבוץ נצמד לחלוטין לטיפים למוצר : 1.94 אינץ '(LXW); חומר : PVC. לתיק ה- PVC יש עמידות גבוהה לשחיקה כך שאין משקעים על חוטי איטום.8) אינץ ', והרוחב הנדרש צריך להיות (W+H+0.94 אינץ '(LXW); חומר : PVC. אידיאלי לאריזה ארכיונית. אם הוא משמש לחבילת DIY, אקדח החום לא יכול להישאר באותו אזור זמן רב מדי. מייבשי שיער ביתיים רגילים לא יכולים לעבוד מכיוון שהוא לא יכול להתחמם עד 210 מעלות צלזיוס הנדרש לכיווץ. בסרט יש מבריק וניצוץ מצוין עם אובך נמוך ובהירות ברורה לקריסטל למראה משופר ופניית מוצרים. מפרט : גודל שקית : 200 x 100 מ"מ/7. יש להמשיך להזיז את אקדח החום כדי להימנע מהתרחבות חום מוגזמת. מחממים את השקית עם אקדח חום או במנהרות מקצועיות מכונת אריזה מכווץ; שלב 4. מייבשי שיער ביתיים רגילים לא יכולים לעבוד מכיוון שהוא לא יכול להתחמם עד 210 מעלות צלזיוס הנדרש לכיווץ. [שימושים] : שקית העטיפה המתכווצת נמצאת בשימוש נרחב באריזת מתנה תעשייתית, לפונקציה אבק אבק ויפה, שניתן לראות בכל מקום בסופרמרקט. עד שתיק הכווץ נצמד לחלוטין למוצר. הוא חזק וגמיש, אבל רך יותר מסרט PVC. סרט PVC הוא גם עמיד ביותר לדמעות עם תכונות אופטיות מעולות.


מאפייני הסחורה

Bag Size:
200 x 100mm/7.87 x 3.94 inches (LxW)
Material:
PVC
Shrink Temperature:
below 212°F (100º C)
How to Use the Shrink Wrap Bags:
Step 1. Put the product in the shrink wrap bag:
Step 2. Seal and cut off the redundant part with the impulse heat sealer:
Step 3. Heat the bag with a heat gun or a professional Tunnels Heat Shrink Packing Machine:
Step 4. Until the shrink bag completely clings to the product:
Tips:
1. If it is used for DIY package, the heat gun can not stay in the same area for too long. It is necessary to keep moving the heat gun to avoid excessive heat expansion.:
2. Ordinary household hair dryers can't work because it can't heat up to the 210°F-338°F required for shrinkage !:
Size suggestion:
The required length of the PVC bag should be greater-or-equal (L+H+1.8) inch, and the required width should be (W+H+0.4) inch to (W+H+0.75) inch.:
DESCRIPTION:
1. PVC centerfold shrink film is a multi-purpose centerfold shrink film for products. It is strong and flexible, but softer than PVC film. PVC film is also highly tear resistant with superior optical properties. The film has an excellent gloss and sparkle with low haze and crystal clear clarity for enhanced appearance and product appeal.:
2. The PVC bag has a high burnout resistance so there are NO deposits on sealing wires. The strong skintight film extends the shelf life of products and also protects these products from dust, moisture. :

קונים כמו שהם אוהבים