• הנחה
  • לאחרונה
שסתום כיבוי של 1/4 אינץ 'כיבוי DGZZI 12 יחידות פלסטיק שחור טפטוף אוניברסלי טפטוף השקיה שסתומי צימוד לצינורות 1/4 , מתג השקיה לטפטוף

שסתום כיבוי של 1/4 אינץ 'כיבוי DGZZI 12 יחידות פלסטיק שחור טפטוף אוניברסלי טפטוף השקיה שסתומי צימוד לצינורות 1/4 , מתג השקיה לטפטוף

 
ILS 9.99

כמות סחורה
זמין

ניתן לכוונן את הידית או לסגור באופן מלא להפעלה קלה. מפרט : שם מוצר : חומר שסתום/כיבוי חומר : PP חומר צבע : שחור + גודל כתום : BARB קוטר חיצוני : 6. ידית הפרפר מקלה על השגת מומנט נמוך וסיבוב חלק של הידית. מתאים למערכות השקיה לטפטוף, גנים, אדמות חקלאיות, חממות, ערוגות פרחים, מדשאות, משאבות אקווריום וכו 'המתאימות למערכות השקיה בטפטוף, משאבות אקווריום, בקרת זרימת מים יעילה. השתמש רק במים קרים. אל תשתמש בגזים או כימיקלים. קל להתקנה, אין צורך בדבק, כלים או אביזרים בטוחים וקלים להתקנה. אתה יכול למקם את הצינור מתחת לשמש החריכה או לפוצץ אותו עם מייבש שיער בקצה הצינור לפני שתכניס אותו.המוצר עשוי מחומר PP באיכות גבוהה, עם עמידות בפני חמצון חזק, עבודה יציבה בטמפרטורות ולחצים שונים וחיי שירות ארוכים.5 מ"מ/(1/4) אינץ 'מתאים לרוב הצינורות בגודל 1/4 אינץ' 520-550 טווח מזהה החבילה מכילה : שסתום מקוון x 12 יח 'טיפים להתקנה : עבור הטפטפת, דחף אותו חזק מאוד לצד התיל של המתג, המחבר, טי או המרפק כדי להבטיח שהמפרק יהיה מאובטח ולא דלוף. לפני התקנת אביזרים, ריכך את הצינורות. כל עוד הצינור נדחף היטב לברב, ניתן להתקין אותו בחוזקה ולא ידליף. במידת הצורך, השתמש באקדח חום או מייבש שיער כדי לרכך את קצה הצינור לפני הכנסתו.


מאפייני הסחורה

Product Name:
On/off valve
Material:
PP material
Color:
black + orange
Size:
Barb Outer Diameter:
6.5 mm/(1/4) inch
Fits most pipes of about 1/4 inch:
520-550 ID range:
The package contains:
On-off valve x 12pcs:
Installation Tips:
For the dropper, push it very hard into the barbed side of the switch, connector, tee or elbow to ensure that the joint is secure and does not leak.:
Before installing accessories, soften the pipes. You can place the tube under the scorching sun or blow it with a hair dryer at the end of the tube before inserting it.:
Do not use with gases or chemicals. Use only in cold water. :

קונים כמו שהם אוהבים