• הנחה
  • לאחרונה
KRAIDO GRADIENIENT PRORTER PROPLOR PROPTER DARKER מגירת מטפל 4 חלקים ידית ארון עגולה עם ברגים מתאימים למשרד הביתי לחדר שינה ריהוט ארון ארון.

KRAIDO GRADIENIENT PRORTER PROPLOR PROPTER DARKER מגירת מטפל 4 חלקים ידית ארון עגולה עם ברגים מתאימים למשרד הביתי לחדר שינה ריהוט ארון ארון.

 
ILS 52.10

כמות סחורה
זמין

שימוש : אידיאלי לארונות, ארונות, ארונות אמבטיה, מגירות, שידות, דלתות ומלתחות גודל הבורג הארוך הוא 0. המשטח שטוח וחלק, עם גמישות טובה ועמידות. שני סוגים של ברגים משמשים להתקנה. מחירים נמוכים הם אבן הפינה של האידיאלים, הפילוסופיה העסקית והמושגים שלנו. תקבלו : 4 ידיות מגירה עם אותה תבנית, 4 ברגים ארוכים ו -4 ברגים קצרים. תקבלו : 4 ידיות מגירה עם אותה תבנית, 4 ברגים ארוכים ו -4 ברגים קצרים. עיצוב : עיצוב דפוסים דקורטיביים מגוונים, משטח אלגנטי ויפה, נוח וחלק יכול לגרום לך להירגע. מדידה : גודל ידית המגירה הוא 1. שימוש : אידיאלי לארונות, ארונות, ארונות אמבטיה, מגירות, שידות, דלתות ומלתחות. צורה עגולה ומשטח חלק יעניקו לכם תחושה נוחה יותר. אם יש לך שאלות, אנא שלח לנו דוא"ל 2 : אנא נסה לא למשוך את היד עם אריזת כוח מיוחדת : 4 ידיות מגירה, 4 ברגים ארוכים ו -4 ברגים קצרים. בחירת תבניות נכונה הופכת את כל הבית להרמוני ומאוחד.1in, קל להתקנה או להחליף. מבוא המותג : פילוסופיית המותג שלנו היא לספק מגוון רחב של מוצרים ביתיים יפים ומעשיים שאנשים יכולים להרשות לעצמם. התקנה עצמית היא פשוטה מאוד, אתה יכול לחוות את שמחת הקישוט העצמי, וגם לגרום לרהיטים שלך להיראות חדשים. שני סוגים של ברגים משמשים להתקנה. התקנה עצמית היא פשוטה מאוד, אתה יכול לחוות את שמחת הקישוט העצמי, וגם לגרום לרהיטים שלך להיראות חדשים. צורה עגולה ומשטח חלק יעניקו לכם תחושה נוחה יותר.חומר : העשוי מחומרי זכוכית ואיכותיים של ABS, הוא לא דוהה בקלות. המשטח שטוח וחלק, עם גמישות טובה ועמידות. גודל הבורג הקצר הוא 0. חומר : העשוי מחומרי זכוכית ואיכותיים של ABS, הוא לא דוהה בקלות.66 בחומר/35x28x17mm חומר : זכוכית, אמצעי זהירות ABS : 1 : כל המוצרים בחנות שלנו נמדדים ידנית.


מאפייני הסחורה

קונים כמו שהם אוהבים