• הנחה
  • לאחרונה
חוזק ברוט - משיכות מגירת עור - Taupe - 6 PCS - 6-1/2 x 1 '' - ידית עור - משיכות עור מושכות - ידיות ארונות ידיות - ידיות שידה.

חוזק ברוט - משיכות מגירת עור - Taupe - 6 PCS - 6-1/2 x 1 '' - ידית עור - משיכות עור מושכות - ידיות ארונות ידיות - ידיות שידה.

 
ILS 1.33

כמות סחורה
זמין

קשה בחר צבע מתוך תמונה באינטרנט מדוע לקנות ריהוט חדש כשאתה יכול לשדרג אותו עם ידית עור מעצבת? צור מראה וינטג '/תעשייתי תוך זמן קצר!. השכבה העליונה היא העור הטוב ביותר והיא נקראת גם מלאה עור תבואה. ניתן לראות בבירור שאנו משתמשים בעור תבואה מלא אותנטי עבור ידיות העור והמשיכות שלנו. אם אתה משתמש בידית כלולאה עובי העץ יכול להיות בין 3/5-in ל- 1-1/2-in. הרחב את הברג את עצמך עם בורג M4 מחנות הכלבו או קיצר אותו עם מסור. ידיות עור אלה אינן נראות כמו פלסטיק ומרגישות מאוד חזקות. כל ידית מגיעה עם שני ברגים מיוחדים בשלושה צבעים : שחור, כסף וזהב. ניתן להשתמש בידיות העור עם כל בורג/בורג בקוטר מקסימום של 3/16 ". ? 36 ברגים כלולים : כל ידית עור מגיעה עם 3 צבעים (כסף, זהב ושחור) ברגים כדי לספק את הצרכים שלך. ? חומר רך : בניגוד למשיכות מתכת או ידיות ארון, ידיות אלה רכות וגמישות להחזקה. משיכות מגירות עור אלה נועדו ליצור אפקט תעשייתי כדי להעניק לביתך את המגע הגמר המושלם. עובי משיכת העור הוא בערך 1/8 אינץ ', רוחב הוא 1 אינץ'. ידיות העור שלנו זמינות גם בגדלים אורך 5 אינץ ', היא 7-7/8-in ו- 9-13/16 אינץ'. אורך הבורג גמיש מ- 4/5-in עד 1-11⁄16 אינץ '. אם אתה משתמש בידית כעובי ידית המגירה של עץ יכול להיות בין 11/16-in ו- 1-19/32-in. זו הסיבה שאנו מציעים מספר צבעים כך שתוכלו לבחור את זה שנראה הכי טוב בביתכם. זהו החזק והעמיד ביותר. התבואה של עור זה מעובדת מעט, נשארת שלמה לחלוטין והופכת להיות יפה יותר ככל שהיא משמשת. משיכות עור בטוחות בהרבה מידיות פלדה או ידיות.


מאפייני הסחורה

קונים כמו שהם אוהבים