• הנחה
  • לאחרונה
בעלי החיים יער לחבר לילה אור אוטומטי ניתן לעמעום הוביל לילה אורות, בהיר מנורות לילה לילדים חדר שינה אסלת מדרגות, 2 חבילה

בעלי החיים יער לחבר לילה אור אוטומטי ניתן לעמעום הוביל לילה אורות, בהיר מנורות לילה לילדים חדר שינה אסלת מדרגות, 2 חבילה

 
ILS 14.99

כמות סחורה
זמין

5 אינץ' על 1 חבילה של שני, זה יכול לשמש בחדרי שינה או במקומות אחרים שבו נמוך אור הוא צורך. אור הלילה הקטן הזה חש אוטומטית בין הערביים לשחר, מדליק אוטומטית את האור כאשר אור הסביבה אינו מספיק ומכבה את האור עם שחר.5 וואט; מנורת הלילה בגודל 3.הנוכחי : 25 מיליון; 4. אין להשתמש עם כבלי הארכה. מוצר זה אינו צעצוע ואינו מיועד לשימוש על ידי ילדים.4 אינץ ' וואט, מתאימה בקלות לחללים קטנים ואינה חוסמת שקעים אחרים. זהירות : סכנת התחשמלות וסכנת שריפה. *תאורה חכמה מופעלת באופן אוטומטי כאשר אור הסביבה נמוך ומכבה עם שחר. עיצוב ייחודי אתה יכול לבחור סגנונות שונים כדי לקשט את הקיר שלך תקע לא קוטבי לא יחסום את השקע השני על הקיר. ראה לאן אתה הולך בחושך מבלי שתצטרך להדליק אורות אחרים. לשימוש למבוגרים בלבד. חם תאורה, מושלם לשינה.*מושלם בהירות שלנו חכם לילה אורות לספק רק את הכמות הנכונה של אור. בין אם זה ללכת לשירותים בלילה, לעלות ולרדת במדרגות, לשתות מים או להאכיל את התינוק, זה מאוד נוח.0 אינץ 'בלבד על 4. לשימוש בטוח, חבר רק לשקעי קיר חשופים שבהם המכשיר מאוורר ואינו יכול ליצור קשר עם כיסויי מיטה או חומר אחר.


מאפייני הסחורה

1.Input Voltage:
AC110-127V;
2.Output Voltage:
DC2.8V;
3.Current:
≤25MA;
4.Power:
0.5W;
The nightlight size just 3.0 in L x 4.5 in H x 1.4 in W, easily fits in small spaces and does not obstruct other outlets.:
This small night light automatically senses from dusk to dawn, automatically turns on the light when the ambient light is insufficient, and turns off the light at dawn. :
Pack of two, it can be used in bedrooms or other places where low light is needed. Whether it is going to the toilet at night, going up and down the stairs, drinking water or feeding the baby, it is very convenient. :
CAUTION:
Risk of electric shock and fire hazard. This product is not a toy and is not intended for use by children. FOR ADULT USE ONLY.:
For safe use, plug only into exposed wall outlets where device is ventilated and cannot contact bed coverings or other material. Do not use with extension cords. :

קונים כמו שהם אוהבים