• הנחה
  • לאחרונה
קיסנג'ל אישי סטר חיצוני לבן מופעל למיטה נטענת מיטה גמישה כף יד גמישה תינוק חצובה ניידת מאוורר אופניים עם מיני סוללה אלקטרונית של עריסת עריסה של USB.

קיסנג'ל אישי סטר חיצוני לבן מופעל למיטה נטענת מיטה גמישה כף יד גמישה תינוק חצובה ניידת מאוורר אופניים עם מיני סוללה אלקטרונית של עריסת עריסה של USB.

 
ILS 77.80

כמות סחורה
זמין

מאוורר שקט : מיני טיולון לתינוק מאוורר כף יד שולחן עבודה שולחן עבודה מאוורר אישי סוללה המופעלת על קליפ מאוורר כף יד על מאוורר לתינוק רכב עם חצובה גמישה לאופניים רוכבים על רכב רכב - זמן עבודה : 50-60 דקות מיני אוהד. מאוורר : קל לשימוש בכפתור אחד, אפילו ילדים יכולים להשתמש בו תחת הטיפול של מבוגרים. - מהירות רוח הילוכים : 3 הילוכים מאוורר חשמלי חיצוני. - כוח פלט : 2 W מאוורר חשמלי. - חומר : ABS, קליפ סיליקון על מאוורר המיטה. - קיבולת סוללה : 500m Ah מאוורר עומד חיצוני. - זמן טעינה : מאוורר כיס 3-4 שעות. מאוורר : קל לשימוש בכפתור אחד, אפילו ילדים יכולים להשתמש בו תחת הטיפול של מבוגרים. Goods Superiationspulug במאוורר זהו מאוורר טיולון לתינוקות, העשוי מחומרים, עמידים ומעשיים. מאוורר נייד : : ) ראש מאווררי הטיולון יכול להסתגל אנכית ואופקית לכל כיוון, כדי ליצור את הבריזה הקירור המושלמת.מאוורר נייד : : ) ראש מאווררי הטיולון יכול להסתגל אנכית ואופקית לכל כיוון, כדי ליצור את הבריזה הקירור המושלמת. - תמכו בטעינה של USB באמצעות מחשב נייד בנק חשמל ובכל פלט USB, חובה עבורכם ולילדיכם טיולים בדיסנילנד, גן החיות ומאוורר השולחן הקטן של פארק. - מאוורר המיני עם חצובה גמישה, רב -תכליתית וקלה לקליפ על רוב העגלות, עריסה, כסא גלגלים, עגלה וכו 'בכל מאוורר שולחן נייד. מאוורר נטען : אתה עדיין יכול לכופף בכל זווית שאתה רוצה- לאחוז, לעטוף, לעמוד או לרוח, לשמור עליו גמיש ויציב. מאוורר חבר : זה מציל חיים לרכב, במיוחד אלה עם פנים אחוריות, הילד שלך ותוכלו ליהנות נסיעה מגניבה ונוחה. - ראש מאוורר הטיולון יכול להסתגל אנכית ואופקית לכל כיוון, כדי ליצור את ספריי הקירור הקירור המושלם.


מאפייני הסחורה

קונים כמו שהם אוהבים